• Hotel Września

baner4

Hotel Nekla *** zaprasza Państwa do centrum bowlingu, gdzie po całym dniu pracy, mogą Państwo zrelaksować się podczas gry w kręgle. Na naszych Gości czekają również dwa duże stoły bilardowe 9ft, dobra muzyka oraz szeroka gama trunków. W kręgielni dla lubiących poruszać się w rytm dobrej muzyki jest wydzielone miejsce do tańczenia.

Kręgielnia oferuje trzy tory, z czego jeden jest wyposażony w podnoszone bandy ułatwiające grę dzieciom. Zarządzanie torami jest całkowicie skomputeryzowane, gdzie każdy tor ma swój system liczenia punktów,który wyświetla się na monitorach 42′ zawieszonych nad torami, co ułatwia grę. Dodatkową atrakcją są podświetlane tory za pomocą świateł ultrafioletowych. Elementy torów oraz kręgle iluminują wówczas efektownie, a gra nabiera innego wymiaru wizualnego. Podczas chwili wytchnienia od gry oferujemy Państwu pyszną pizzę oraz bogatą kartę drinków alkoholowych oraz bezalkoholowych, gdzie nawet najmłodsi mogą znaleźć coś dla siebie.

Nasza kręgielnia znajduje się w miejscowości Nekla, przy drodze nr 92, między Wrześnią, a Swarzędzem.

Bowling to stosunkowo łatwa gra nie wymagająca specjalnego przygotowania. To świetna rozrywka dla całej rodziny. Do konkurencji na torach mogą stanąć wszystkie pokolenia; zarówno dziadkowie, rodzice jak i dzieci. To doskonały sposób na aktywny wypoczynek i ponowne naładowanie się energią. To także okazja aby zabrać ze sobą rodzinę zasmakować sporotwych emocji, jak i spędzić trochę czasu wraz ze znajomymi w sposób inny niż zwykle.

Kręgielnia to też dobre miejsce nie tylko na spotkania ze znajomymi lub rodziną, ale także do zoorganizowania urodzin, imienin, wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego. Oferujemy Państwu bogate menu oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Godziny otwarcia

Sobota 17.00 – 1.00
Piątek + Niedziela: Czynne tylko dla zorganizowanych grup po uprzedniej rezerwacji (imprezy rodzinne, firmowe, integracyjne i inne)

Cennik

Kręgle:

Poniedziałek – niedziela tylko zorganizowane grupy po wcześniejszym ustaleniu rezerwacji

Godziny otwarcia – do ustalenia przy rezerwacji

Cena 65zł/h

Bilard 15zł/h

Sprawdź także: Hotel Września