• Hotel Września

Hotel

Nocleg od 100 zł

Rabaty przy dłuższych pobytach, oraz rabaty dla firm.

baner4Witamy na stronie Hotelu Restauracji Nekla, usytuowanym w pięknej oraz malowniczej Wielkopolsce, w Nekli. Nasz nowoczesny obiekt, to idealne miejsce do spędzenia czasu w trakcie wakacji czy podróży. Z racji bliskiego położenia miasta Poznania, gdzie odbywają się największe Międzynarodowe Targi w Polsce, nasz Hotel stanowi idealną bazę noclegową dla gości odwiedzających Targi jak również dla wystawców. Dodatkowy atut to fakt, iż czas potrzebny do przebycia trasy 35 km do Centrum Poznania, to zaledwie 30 minut drogi samochodem lub komunikacją podmiejską.
Oferujemy Państwu 75 miejsc noclegowych w przestronnych oraz komfortowo wyposażonych pokojach, wykonanych według standardu trzy gwiazdkowego, ponadto do dyspozycji posiadamy salę konferencyjną mieszczącą 40 osób, salę bankietową dla 300 osób oraz salę restauracyjną serwującą przepyszne dania z kuchni staropolskiej, a także z kuchni świata.

Spokój i klimat Hotelu

Dzięki panującemu fantastycznemu klimatowi, który dopełnia zarówno dyskrecja, spokój, a także bardzo dobra kuchnia – poczują się państwo komfortowo i usatysfakcjonują państwa w pełni jak również umilą chwile spędzone razem z nami.

Hotel umieszczony przy głównej arterii komunikacyjnej Poznań-Konin(E92) oraz bliskości autostrady A2, tuż przy miejscowości Września.

Chwalona przez naszych gości kuchnia, wygodne i ciche pokoje oraz gotowa do pomocy obsługa spełnią Państwa oczekiwania o każdej porze. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, TV oraz bezprzewodowy internet.

Hotel Września spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających!

Doba trwa od 14.00 do 12.00
Posiadamy monitorowany parking.
Firma zajmuje się również organizacją lunchy firmowych w Restauracji, jak i wybranym przez Państwa miejscu, przygotowywaniem ciepłych posiłków bądź zimnych przekąsek.

Dwie sale o powierzchni 300 m2 wyposażone w w nowoczesny sprzęt multimedialny tj. ekran, rzutnik, flipchart, bezprzewodowy internet oraz materiały do notowania.